Zábavná sobota – 18.6.2022

V sobotu 18. června od 9-17:00 hod se na vás budeme těšit na RADARCE v našem muzeu, kde si užije celá rodina. Můžete si projít nejen leteckou expozici s průvodci, kteří vás nechají nahlédnout i do míst, kam běžně návštěvníky nepouštíme, ale také vojenskou techniku.
Svoji techniku vám představí také hasiči Náměšť nad Oslavou, kdy můžete porovnat moderní techniku 21. století s naší muzejní historickou hasičskou technikou.
Děti můžou zapojit i rodiče do soutěžní cesty radarkou, kdy musí plnit kvízy a úkoly (střelba na cíl atd).
Děti můžou vytvořit party a plnit úkoly společně nebo zcela samostatně a rodiče si mohou sednout k vychlazeným nápojům a občerstvení. Přitom si děti můžou rodičům na očích skákat na nafukovacích atrakcích nebo jezdit na koních.
Pro tatínky s dětmi je připravena jízda obrněným transportérem nebo střelby na různé cíle. ( i pro odvážné maminky 😊) Zajišťuje Vojenská technika Brno a zbraně zase ARMY OF ACROBATIC SYSTEM z.s.

Program:
Hasičský záchranný sbor Náměšť nad Oslavou (9:00- 12:00)
Komentované prohlídky (od 10:00)
Celodenní program:
Jízdy obrněným BVP
Střelnice pro děti i dospělé
Vstup do kokpitů se slevou 75%
Skákací hrad pro malé i velké
Malování na obličej
Jízdy na koních
Celodenní  soutěže s výhrou pro každého
Občerstvení