Zahájení prázdnin – 2.7.2022

V sobotu 2. července od 9-18:00 hod se na vás budeme těšit v našem muzeu, kde si užije celá rodina.
Můžete si projít nejen leteckou expozici s průvodci, kteří vás nechají nahlédnout i do míst, kam běžně návštěvníky nepouštíme, ale také vojenskou techniku.
Děti si můžou i s rodiči vyzkoušet střelbu z různých typů Airsoftových zbraní na různé cíle s ARMY OF ACROBATIC SYSTEM z.s. Milovníci pozemní vojenské techniky budou mít možnost se projet v obrněném transportéru BVP s Vojenská technika Brno z.s. a ti odvážnější budou mít také možnost se proletět vrtulníkem.
Pro nejmenší bude dostupný doprovodný program jako např malování na obličej, skákací hrad.

– Jízdy v obrněném vozidle (celý den)
– Komentované prohlídky (každou celou hodinu)
– Vstupy do kabin za cenu o 75% levnější – Vyhlídkové lety vrtulníkem Robinson
– Malování na obličej